Breaking: Mega-inbeslagname 1300 gesmokkelde wilde dieren!

Breaking: Mega-inbeslagname 1300 gesmokkelde wilde dieren!

Ons wildlife team heeft 1300 dieren in ontvangst genomen ter rehabilitatie. De dieren werden op 16 April 2022 in beslag genomen op de locatie alwaar door het team met de autoriteiten wordt samengewerkt om stropers en smokkelaars aan te pakken en de gesmokkelde dieren in veiligheid te brengen.

In de haven in het zuiden van Sumatra werden de 1300 dieren aangetroffen in een zwart busje, met als eind bestemming Jakarta. De handelaar is inmiddels opgepakt en de dieren worden door ons team verzorgd. Alle steun is welkom. nooit eerder hebben wij zulke grote aantallen binnen gekregen. Het gaat voornamelijk om vogels, primaten en meerkatten (de helft van de diersoorten die in beslag genomen zijn, komen niet in Indonesie voor).

Help ons deze dieren succesvol te rehabiliteren met een financiële bijdrage!